خدمات شستشوی فرش در تهران

خدمات شستشوی قالی در تهران

خدمات قالیشویی فرش در تهران

نظافت و شستشوی فرش همواره جزء مهمی از امور منزل بوده است. قالیشویی در گذشته توسط افراد خانواده و به صورت سنتی انجام می گرفت اما امروزه کمتر کسی زمان کافی و مکان مناسب برای شستن قالی را دارد و این کار با گذشت زمان و پیشرفت فناوری تبدیل به یک تخصص و صنعت شده است که اغلب به صورت مکانیزه انجام می گیرد.

چرا فرش ها را به قالی شویی فن باز بسپاریم؟

به دلایل زیادی توصیه می شود که از خدمات قالیشویی فن باز در تهران استفاده کنید. که در ادامه به چند مورد مهم از آن ها میپردازیم و آن را بررسی میکنیم.

  • نظافت قالی هایتان را به دست افراد کاردان می سپارید، و از سلامت آنها مطمن خواهید بود.
  • صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف آب کشور می کنید. چرا که قالیشویی ها نیز در مصرف آب استاندارد های خاصی دارند.
  •  در قالیشویی ها علاوه بر شستشوی تخصصی انواع فرش ها و تابلو فرش ها، خدمات دیگری نظیر لکه بری، رفوگری، شیرازه پیچی، ریشه زنی، دارکشی، رفع سوختگی و ترمیم آن ها ارائه می شود که بسیار کاربردی است.
  • شستن فرش های رنگ روشن یا انواع فرش ابریشم از حساسیت بسیار بیشتری برخوردارند که این متخصصین صحت و سلامت هر نوع فرشی را پس از شستشو تضمین می کنند.
  • خدمات قالیشویی در منزل نیز توسط بسیاری از این شرکت ها ارائه می شود.

فن باز

شستشو قالی به دو صورت  :

شستشو قالی در منزل با دستگاه، در تهران

شستشو قالی در کارخانه، در تهران

هر دو مورد شستشو توسط شرکت فن باز انجام می شود

مزایای خدمات آنلاین قالیشویی فن باز (در تهران)
  1. صرفه جویی در زمان و انرژی
  2. عدم محدودیت در مکان و جغرافیا (در سراسر تهران)
  3. استفاده از تکنولوژی و دستگاه های بروز و جدید با امکانات زیاد
بهترین زمان برای شستن قالی

بهترین زمان برای شستشوی قالی از ماه اسفند شروع می شود و تا پایان تابستان ادامه دارد.  قبل از بهار به دلیل نزدیک شدن به عید و خانه تکانی فرش ها هم حسابی نونوار و تمیز می شوند و بعد از تعطیلات تابستان نیز چون فرزندان بیشتر در منزل حضور داشتند احتمال کثیفی فرش ها وجود دارد و از طرفی هوای تابستان که گرمتر از دیگر فصول سال است با داشتن آفتاب داغ باعث خشک شدن طبیعی فرش می شود و قالی ها در زیر نور آفتاب ضدعفونی شده رنگ شفافی را به خود می گیرند.

ارتباط با ما

مجموعه فن باز قصد دارد در کمترین زمان ممکن، با کیفیت ترین خدمات نظافتی را به شما همشهریان تهرانی عزیز ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت سرویس مورد نیاز خود می توانید از دو راه زیر با ما در ارتباط باشید.

 

تماس با ما ☎                      دانلود اپلیکشن فن باز از بازار  

دیدگاهتان را بنویسید