شماره خدمات آنلاین فن باز در تهران

شماره خدمات نظافتی در تهران
شماره خدمات نظافتی در تهران

شماره خدمات آنلاین فن باز در تهران

خدمات نظافتی فن باز در نتیجه سخت کوشی و فداکاری مداوم در سالهای اولیه فعالیت، گسترش مداوم کسب و کار خود را تا سطح حرفه ای در صنعت نظافت تجربه کرده است.

این تجربه  ما را قادر می‌سازد تا خدمات نظافتی حرفه‌ای را برای منازل، دفاتر، نظافت راه پله و منزل تخلیه و صفر در تهران و شهر های اطراف  و کرج و مشهد ارائه دهیم.

برای دریافت خدمات و ثبت سفارش خود تنها کافیست از طریق سایت ،اپلیکیشن و تماس تلفنی اقدام کنید تا نیروهای متخصص ما در اولین فرصت سرویس مورد نظر شما را ارائه دهند.

ما در شرکت فن باز نیروهای خود را تضمین کرده و با بررسی و گرفتن سوء پیشینه نیروهایی مطمن و کارآزموده را استخدام میکنیم. همچنین در صورت درخواست و رضایت شما نیروهای ثابت را برای نظافت منزل شما در نظر خواهیم گرفت.

ارتباط با ما

https://tehran.fanbaz.com

مجموعه فن باز قصد دارد در کمترین زمان ممکن، با کیفیت ترین خدمات را به شما  کاربران عزیز ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت سرویس مورد نیاز خود می توانید از دو راه زیر با ما در ارتباط باشید.

با ثبت سفارش آنلاین در  اپلیکیشن فن باز هم میتوانید با ثبت دقیق سفارش و حذف موارد اضافه در هزینه ها صرفه جویی کنید و هم از قیمت دقیق سفارش خود مطلع شوید.

⇓همین حالا در اپ فن باز ثبت نام کنید و از خدمات با کیفیت آن بهره ببرید!!⇓

ثبت سفارش از  طریق :

1- سفارش از طریق اپلیکیشن

2- سفارش از طریق سایت

3- تماس تلفنی

دیدگاهتان را بنویسید