شماره خدمات نظافتی در تهران

شرکت خدمات آنلاین فن باز در مشهد

شماره خدمات آنلاین فن باز 

شرکت فن باز اولین شرکت خدماتی آنلاین با مجموعه ای جوان و نیرو های متخصص در زمینه ارائه انواع خدمات منزل و خدمات آموزشی به صورت تخصصی به فعالیت می پردازد.

شرکت فن باز شامل طیف وسیعی از خدمات بوده که همکاران ما با بهترین کیفیت و با تخصص خود آماده ارائه این خدمات هستند. شرکت خدماتی آنلاین فن باز در حال حاضر در زمینه های زیر به صورت تخصصی در مشهد ، تهران و کرج به ارائه سرویس می پردازد.

برای دریافت خدمات و ثبت سفارش خود تنها کافیست از طریق سایت ،اپلیکیشن و تماس تلفنی اقدام کنید تا نیروهای متخصص ما در اولین فرصت سرویس مورد نظر شما را ارائه دهند.

_

1- خدمات نظافتی فن باز

با توجه به متحول شدن سبک زندگی، ارائه خدمات نظافت به صورت یک حرفه در آمده است. ارائه خدمات نظافتی مورد نیاز مردم جامعه نیازمند مهارت و تخصص می باشد و مجموعه فن باز با در نظر گرفتن نیاز های جامعه امروزی، تمام نیروی خود را به صورت شبانه روزی برای  ارائه خدمات خود به کار می گیرد.

خدمات نظافتی فن باز

خدمات نظافتی شرکت فن باز شامل:

کشاورزی و سمپاشی
کارواش
شستشو، دوخت و نصب پرده
خشک شویی
نظافت منزل
شست و شوی فرش
حمل بار
مبل شویی

دیگر خدمات شرکت فن باز :

2- خدمات تاسیساتی فن باز

3- خدمات سلامتی فن باز
4- خدمات نجاری و درودگری فن باز

5- خدمات ساختمانی فن باز

6- خدمات مکانیکی فن باز

7- خدمات الکترونیکی فن باز

8- خدمات آموزشی فن باز

ارتباط با ما

https://tehran.fanbaz.com

مجموعه فن باز قصد دارد در کمترین زمان ممکن، با کیفیت ترین خدمات را به شما  کاربران عزیز ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت سرویس مورد نیاز خود می توانید از دو راه زیر با ما در ارتباط باشید.

با ثبت سفارش آنلاین در فن باز هم میتوانید با ثبت دقیق سفارش و حذف موارد اضافه در هزینه ها صرفه جویی کنید و هم از قیمت دقیق سفارش خود مطلع شوید.

⇓همین حالا در اپ فن باز ثبت نام کنید و از خدمات با کیفیت آن بهره ببرید!!⇓

ثبت سفارش به دو طریق :

1- سفارش از طریق اپلیکیشن

2- سفارش از طریق سایت

دیدگاهتان را بنویسید