شرکت خدمات نظافتی در دریاچه چیتگر تهران

نظافتی در دریاچه چیتگر تهران

دفتر خدمات نظافتی در دریاچه چیتگر تهران

خدمات نظافتی در دریاچه چیتگر تهران

کارگر خدمات نظافتی در دریاچه چیتگر تهران
نظافت منزل و راه پله در دریاچه چیتگر تهران

 

 شرکت خدماتی نظافتی فن باز در دریاچه چیتگر تهران

یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده شرکت فن باز، خدمات نظافتی می باشد که میتوانید از طریق سایت و یا اپلیکیشن به آنها دسترسی داشته باشید.

 

نظافت منزل در دریاچه چیتگر تهران

یکی از مهم ترین خدمات لازم برای عصر کنونی که معمولا زنان شاغل هستند و با توجه به مشغله زیاد ممکن است کمتر امکان رسیدگی به آن را داشته باشند، نظافت منزل است. شرکت فن باز دارای نیرو های متخصص خانم و آقا برای نظافت منزل در تهران در هر متراژ و برای  مدت دلخواه شما اماده خدمت رسانی می باشد.

 

شستشوی فرش در دریاچه چیتگر تهران

شرکت فن باز ارائه دهنده خدمات قالیشویی در تهران شامل شست و شو و ترمیم برای هر ابعاد فرش، شما را از هر جستجویی برای قالیشویی بی نیاز می کند. کافیست وارد اپلیکیشن فن باز شوید و درخواست خود را ارسال کنید!

 

خدمات دوخت و شستشوی پرده در دریاچه چیتگر تهران

خدمات دوخت ، نصب و شستشوی پرده در تهران نیز توسط نیرو های متخصص شرکت فن باز قابل اجرا است و این خدمات در کمترین زمان و با کیفیت ترین حالت ممکن به شما شهروندان عزیز تهرانی ارائه می شود.

مبل شویی در دریاچه چیتگر تهران

برای استفاده از خدمات مبل شویی فن باز در تهران کافیست وارد سایت شده و اطلاعات لازم بخش مبل شویی از جمله رنگ مبل و چند نفره بودن آن را مشخص کنید تا سفارش شما ثبت شود.

 

کارواش در دریاچه چیتگر تهران

در صورتی که از افرادی هستید که مشغله فراوانی دارید و زمان لازم جهت رسیدگی به ماشین خود را ندارید اما به تمیزی آن اهمیت می دهید، سرویس کارواش را به شما توصیه می کنیم. خدمات کارواش فن باز در تهران شامل روشویی و نظافت داخلی هر نوع خودرویی می باشد تا بتواند رضایت همه شما مشتریان گرامی را کسب کند.

 

خشک شویی در دریاچه چیتگر تهران

فن باز در بخش خشک شویی ، در زمینه های مختلف خشک شویی ، اتو شویی ، خیاطی و شستشوی پرده آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

حمل بار در دریاچه چیتگر تهران

خدمات حمل بار فن باز در تهران ارائه دهنده مجموعه ای کامل از خودرو های مختلف باری و کارگرانی متخصص در زمینه حمل بار می باشد. کافیست وارد فن باز شوید و نوع بار، مبدا و مقصد، تعداد کارگر لازم و تاریخ حمل را برای ما مشخص کنید.

 

کشاورزی و سمپاشی در دریاچه چیتگر تهران

سوسک , پشه، ساس ، موریانه ، موش و… ممکن است سر و کلشان در هر مکانی از جمله محل مسکونی ، اداری ، تجاری و درمانی و… پیدا شود. مبارزه با این موجودات موزی را به فن باز  بسپارید.

 

در سال های نه چندان دور نظافت منزل به عنوان یکی از فعالیت های جاری و روزمره به حساب آمد اما با افزایش تعداد خانم های شاغل و خانم ها و آقایانی که تنها زندگی می کنند استفاده از شرکت خدماتی برای نظافت منزل و یا محل کار به یک رویه معمول تبدیل شد. در واقع با پیشرفت تکنولوژی و زیاد شدن مشغله افراد کمتر وقت برای نظافت محل کار یا منزل خود داشتند و ترجیح می دادند شخص دیگری این کار را برای آنها انجام دهد تا فرصت بیشتری برای تفریح یا رسیدگی به خانواده خود داشته باشند. اساسا فلسفه شکل گیری شرکت خدماتی و شرکت نظافتی بر همین اساس و نیاز و تقاضای بازار بود. البته در سال های نه چندان دور این کار به صورت سنتی انجام می شد و کارگران خدماتی با معرفی همسایه ها برای کار در منازل یا ادارات معرفی می شدند که البته این شیوه مشکلات مخصوص به خود را داشت اما با شکل گیری شرکت خدماتی و نظافتی کم کم ارائه این خدمات منظم تر و مدرن تر و قابل اعتماد تر گردید و افراد بیشتری هم به استفاده از این خدمات ترغیب شدند. برای نظافت منزل شرکت خدماتی باید یکسری اصول را رعایت کند که شامل موارد ذیل است:

 

1. کلیدی ترین و مهمترین قسمت در انتخاب شرکت نظافتی قابل اعتماد بودن و معتبر بودن آن شرکت می باشد. به دلیل این که نیروی های شرکت نظافتی قرار است به خانه شما وارد شوند و به قسمت های مختلف و تمامی وسایل موجود در منزل نیز دسترسی دارند. این که افراد با اطمینانی برای انجام امور نظافتی به منزل شما بیاید و خود شرکت نیز اعتبار خوبی داشته باشد مهمترین نکته است و باید حتما این موضوع را مد نظر داشته باشید.

 

2. نکته مهم دیگر این است که نیرویی که از سمت شرکت نظافتی برای شما ارسال می شود بتواند مطابق با انتظارات شما، فعالیت خود را انجام دهد و در این زمینه متخصص باشد و کار خود را به درستی انجام دهد. اصولا در شرکت های نظافتی شما می تواند به آسانی درخواست خود مبنی بر دریافت نیروی خدماتی را ثبت کنید و آنها نیز متناسب با نیازی که دارید شما را راهنمایی می کنند و بهترین متخصص در آن زمینه را برای شما ارسال می کنند.

 

3. همچنین فاکتورهای دیگری مانند خوش برخورد بودن نیروی نظافتی ، داشتن ظاهری آراسته و منظم، پرانرژی و سخت کوش بودن نیز باید در نظر گرفته شود.

 

4. اگر قرار است برای نظافت قسمت های بیرونی خانه و مشاعات ساختمان مانند راه پله یا پارکینگ با شرکت های نظافتی کار کنید پیشنهاد می شود که درخواست نیروی خدماتی آقا را داشته باشید چرا که ممکن است نیاز به جابجایی وسایل و اجسام سنگین باشد و این کار برای خانم ها تا حدودی دشوار است. در عوض برای نظافت قسمت های داخلی خانه بهتر است از نیروی خدماتی خانم کمک بگیرید که در انجام مسئولیت خود دقت بیشتری را به کار می گیرند و حساس تر هستند .

 

5. برخی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نظافتی از وسایل، ابزار و مواد تمیز کننده خود استفاده می‌کنند که در این صورت هزینه مواد استفاده شده نیز به طور جداگانه دریافت می شود. البته این موضوع در حال حاضر بسیار کم پیش می آید چرا که حمل این وسایل برای نیروی نظافتی ممکن است سخت باشد. اما در هر صورت نسبت به مواردی که قرار است برای نظافت استفاده شود چه خودتان آن ها را تهیه کرده اید چه از طرف شرکت نظافتی باشد، دقت لازم را داشته باشید. برخی از این مواد ممکن است به ساختمان و مصالح به کار برده شده آسیب وارد کنند یا برای بچه ها خطر آفرین باشند.

 

6. هرچقدر که نسبت به شرکت خدماتی نیز اعتماد داشته باشید بایستی خودتان نیز مراقب وسایل  اشیا قیمتی و فرزندانتان باشید.

 

7. قبل از این که نیروی نظافتی وارد منزل شما شود می تواند لیستی از کارهایی که باید انجام شود و برای شما در اولویت است را تهیه کنید و در اختیار آن قرار دهید.

 

 

مواردی که باید برای نظافت آشپزخانه توسط شرکت نظافتی رعایت گردد :

شرکت خدماتی باید برای نظافت منزل و قسمت آشپزخانه به ترتیب مراحل ذیل را انجام دهد:

  1. اول یخچال را تمیز نماید. برای نظافت یخچال کارگر شرکت خدماتی باید تمام محتویات یخچال را خالی کرده و بعد از شستن اجزای آن و خشک کردن دوباره تمام وسایل را مطابق با سلیقه صاحبخانه بچیند. تمیز کردن بدنه یخچال نباید فراموش شود.
  2. بعد از یخچال کارگر شرکت نظافتی باید به سراغ کابینت ها برود. اگر می خواهید کابینت ها را برای عید تمیز کنید باید تمام وسایل و ظروف را خارج کرده و بعد از شستن و خشک کردن دوباره در کابینت ها چیده شود در غیر اینصورت تمیز کردن بدنه و درب های کابینت کافی خواهد بود.
  3. در ادامه نظافت منزل کارگر شرکت خدماتی باید به سراغ گاز و فر و همچنین ظرفشویی رفته و کاملا آنها را تمیز کند. در ادامه اگر آشپزخانه پنجره دارد پنجره ها هم باید با شیشه شوی تمیز گردد.

 

اصول نظافت حمام و سرویس بهداشتی توسط شرکت خدماتی و نظافتی

شرکت خدماتی و نظافتی باید برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام هم ترتیب لازم را رعایت نماید. برای تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی باید مراحل ذیل طی شود:

  • سطل زباله حمام و سرویس بهداشتی باید تخلیه شده و کف و دیوارها با مواد ضدعفونی کننده ضد عفونی گردند.
  • آینه و شیرآلات هم باید تمیز شده و شیرآلات با مواد مناسب ضد عفونی هم بشوند.
  • لوازم موجود در حمام تمیز شده و در صورت نیاز شستشو گردند و بعد از خشک شدن دوباره در حمام و سرویس بهداشتی گذاشته شوند.
  • شرکت خدماتی نظافتی باید کارگران سالم و دارای قوای بدنی کافی را برای کار و نظافت منزل بفرستند.

 

اصول نظافت پذیرایی و اتاق خواب توسط شرکت خدماتی نظافتی 

شرکت خدماتی نظافتی و کارگر آن باید برای تمیز کردن اتاق خواب و پذیرایی از پنجره ها و گرد گیری لوازم و وسایل شروع کنند. بعد از گرد گیری باید مبل ها و میز ناهار خوری تمیز شده و در صورت وجود کتابخانه یا وسایل تزیینی دیگر آنها هم گرد گیری و نظافت شوند. نظافت منزل باید با همه جزئیات انجام گردد و چیزی از قلم نیفتد.

 

بررسی نهایی همه قسمت های خانه

کارگر شرکت خدماتی نظافتی باید در پایان نظافت منزل کلیه قسمت ها را بررسی مجدد کرده و در صورت رضایت کامل مشتری محل را ترک کند. مشتری هم بهتر است نظارت کافی روی عملکرد شخص خدماتی داشته تا در پایان کار مشکلی به وجود نیاید. برخی ریزه کاری ها باید توسط صاحبخانه به کارگر شرکت خدماتی گفته شود چون به هر حال هر مشتری ممکن است توقعات و انتظارات متفاوتی در محدوده وظایف شرکت داشته باشد که حتما قبل از کار باید آن را مطرح نماید تا امکان اجرای آن فراهم شود.

 

ثبت سفارش خدمات

برای سفارش خدمات نظافت بر روی لینک زیر ضربه بزنید

تماس باما – سرویس آنلاین سفارش خدمات در تهران | نظافت راه پله در تهران | نظافت منزل در تهران (fanbaz.com)

دیدگاهتان را بنویسید