شرکت خدمات آنلاین فن باز در تهران

خدمات فن باز

خدمات آنلاین فن باز در تهران

مجموعه فن باز یک شرکت خدماتی آنلاین می باشد که با مجموعه ای جوان و نیرو های متخصص در زمینه های مختلفی چون نظافت منزل و خدمات تاسیساتی، سلامت، آموزشی و… خدمات خود را به صورت تخصصی ارائه می دهد. شعبه اول شرکت فن باز در مشهد بوده و با توجه به استقبال خوب مردم مشهد و به منظور رفاه حال عزیزان تهرانی شعبه دوم فن باز را نیز در تهران افتتاح کرده است.

شرکت فن باز شامل طیف وسیعی از خدمات بوده که همکاران ما با بهترین کیفیت و با تخصص خود آماده خدمت رسانی هستند. شرکت خدماتی آنلاین فن باز در حال حاضر در زمینه های زیر به صورت تخصصی به ارائه سرویس در تهران می پردازد که در صورت مشاهده بازخورد مناسب، به ارائه سایر خدمات نیز خواهد پرداخت.

1- خدمات نظافتی در تهران

امروزه با وجود تغییراتی که در سبک زندگی افراد اتفاق افتاده و با توجه به محدودیت های موجود، ارائه خدمات نظافتی به صورت یک نیاز اساسی و در نتیجه یک حرفه در آمده. ارائه خدمات نظافتی مورد نیاز مردم جامعه نیازمند مهارت و تخصص می باشد. مجموعه فن باز با در نظر گرفتن نیاز های جامعه امروزی، تمام توان خود را برای ارائه هر چه بهتر خدمات خود به کار می گیرد.

فن باز در تهران

خدمات نظافتی شرکت فن باز شامل موارد زیر می باشد:

کشاورزی و سمپاشی
کارواش
شستشو، دوخت و نصب پرده
خشک شویی
نظافت منزل
شست و شوی فرش
حمل بار
مبل شویی

جهت ارتباط با مجموعه فن باز و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق سایت، اپلیکیشن فن باز و تماس با شماره های موجود در بخش تماس با ما اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید